Hasičský víkend :

Ve dnech 6.8. až 7.8. 2016 proběhne už třetí ročník " hasičského víkendu " . Sraz bude v sobotu v 10:00h ve zbrojnici, postavíme stany a uvaříme si oběd a na odpoledne plánujeme výlet do Mladče a Vojtěchova - ještě upřesníme . Na večer pak táborák a opíkání buřtů dále letní kino a v noci stezka odvahy v okolí zbrojnice. V neděli ráno rozcvička, snídaně, bourání a úklid tábora. Konec asi v 10:00h. Detajly ještě upřesníme sledujte stránky a potvrďte mi účast buď osobně nebo na e-mail Pavka.prik@seznam.cz .Dále prosím členy kteří mě měli dodat fotky,peníze a osobní údaje aby je donesli sebou na tábor ať máme vpořádku evidenci. Tréninky obnovíme po H V čeká nás druhá půlka sezony - 20.8. Měrotín, 3.9. Luká a 10.9. domácí soutěž !!!