Naše další činnost:

V pátek 7.4. se sejdeme v 16:30 h ve zbrojnici a zapojíme se do akce "Pomozte uklidit Česko" tím že projdeme tak jako každý rok katastr obce a uklidíme Chořelice. Akce se týká všech členů sboru!! Vemte si jen rukavice , pytle budou ve zbrojnici.  V sobotu 8.4. bude od 10:00h ve zbrojnici brigáda . V zahradě je hromada hlíny která se musí rozvést po zahradě , dále nachystáme areál na letní provoz . Akce se rovněž týká všech členů - pro každého se práce najde . V udírně bude něco na zub a na čepu pivo takže kdo bude chtít nemusí ani na oběd domů. Pro děti samozdřejmě nealko. Jestli bude pršet tak budeme dělat  práci při které déšť nevadí. Další týden jsou velikonoce taže trénink mládeže odpadá , stejně budete klapat. A od 21.4. budeme každý pátek trénovat tradičně od 16:45h.

Ohni zmar Pavel