Výsledky pohárovky v Měrotíně:

Dne 15.8.2015 jsme se zúčastnili pohárové soutěže v Měrotíně. Nejdříve odstartovali naši veteráni a nastavili vysoko laťku druhým místem, když nestačili pouze na odvěkého rivala - hasiče z Ješova, na třetím místě skončili domácí borci z Měrotína. Vhozenou rukavici zvedli naše nejmladší naděje a po velkém boji s domácími malými hasiči obsadili časem 23,13s první místo !!! Pro nás úspěšná soutěž ale ještě nekončila, na startu byli naši starší žáci . V prvním kole dosáhli času 18,95s - což je náš letošní rekord. V druhém kole tento čas překonali ostřílení borci z Mladče . Druhé místo tak bylo krásnou tečkou za vydařenou soutěží. Všem, kteří se na tomto úspěchu podíleli jménem SDH Chořelice gratuluji.!!

OHNI ZMAR  P. Přikryl